USKLADIMO FREKVENCIJE

Policija vozačice darivala ružama

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić
Povodom obilježavanja Međunarodnog Dana žena Postaja granične policije Županja u suradnji s Vijećem za prevenciju kriminaliteta Grada Županja provelo je dana na Međunarodni Dan žena preventivnu akciju darivanja cvijeća svim vozačicama u prometu koji nisu evidentirane kao počinitelji prometnih i drugih prekršaja,  kao zahvalu i svojevrsnu nagradu za savjesno i zakonski pozitivno ponašanje – ističe Franjo Babić pomoćnik načelnika prometne policije za sigurnost prometa  Granične policije Županja, te dodaje kako su žene u prometu savjesnije i opreznije te zbog toga čine manje prometnih prekršaja ali i prometnih nezgoda.
Martina Halas iz odnosa s javnošću Policijske uprave Vukovarsko srijemske, pozdravila je akciju koju provode njezine kolege u Županji, te naglasila kako je danas preventivna akcija u kojoj policija zna i nagraditi, a ne samo represivno djelovati. Kao veliki problem u prometu istaknula je brzinu kretanja, alkohol kao i uporabu mobitela prilikom vožnje.
Hitovi: 245