USKLADIMO FREKVENCIJE

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata nema novih pozitivnih osoba na COVID-19, a nema niti preminulih osoba.Od početka epidemije, ukupan broj oboljelih osoba je 748, od kojih su 629 osoba izliječene, a ukupno je 16 preminulih osoba.
Trenutno je u županiji 8 osoba hospitalizirano zbog COVID-19 bolesti.
U protekla 24 sata testirano su 137 osoba, te je ukupno testiranih do sada na području županije 10565.
U samoizolaciji na području županije su 322 osobe.
Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji je pozitivno 4 radnika iz sustava zdravstva (1 medicinska sestra/tehničar, 2 druga zdravstvena radnika i 1 nezdravstveni radnik).
U samoizolaciji iz sustava zdravstva je 9 radnika (1 liječnik, 5 medicinskih sestara/tehničara, 2 druga zdravstvena radnika i 1 nezdravstveni radnik).
Iz sustava obrazovanja ukupno je oboljelo 5 nastavnika, u samoizolaciji nalazi se 8 nastavnika.
Od COVID-19 oboljelo je 9 učenika, u samoizolaciji se nalazi 198 učenika.
 
 
 
 
 
 
Hitovi: 63