USKLADIMO FREKVENCIJE

Javni radovi u Gradu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Grad Županja u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, radi poticanja društveno korisnog rada i ublažavanja socijalnih posljedica nezaposlenosti, nastavlja s Programom javnih radova u Gradu.
Na provedbi Programa za prijem u radni odnos na određeno vrijeme provedbom mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje "Javni radovi-radnik/ca u održavanju", koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Oglasnoj ploči Grada Županja, Grad ima namjeru zaposliti 15 radnika/ca na šest mjeseci. Iz Grada Županja pozvali su zainteresirane za rad u javnim radovima da prijave dostave u zatvorenim kovertama na adresu: Grad Županja, J.J. Strossmayera 1, soba broj 12, s naznakom „Prijava na oglas za javne radove“ ili na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., zaključno s danom 04. kolovoza 2020. godine do 15,00 sati.
Hitovi: 349