USKLADIMO FREKVENCIJE

Cesta u Gredicama "propala" nakon nekoliko mjeseci

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Stanovnici Ulice Gredice ovih su dana upozorili Grad Županja i Upravni odjel za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove na problem u svojoj ulici, pitajući nadležne zašto je cesta u njihovoj ulici nakon samo nekoliko mjeseci "propala", odnosno, interesiralo ih je što se dogodilo da kroz asfalt raste trava. Gostujući u programu HRŽ-a gradonačelnik Županje Davor Miličević je odgovorio na njihove upite i istaknuo kako se slaže s građanima toga dijela Županje da je kvaliteta radova izvedenih na toj cesti upitna. "Po mome mišljenju ti radovi nisu najbolje tehnički izvedeni, ali u startu je jasno bilo naznačeno da je to samo privremeno rješenje. Bilo je pitanje presvući cestu asfaltom ili izdvojiti sredstva za nasipanje tucanika bagerom. Odlučili smo se za asfalt i dogodilo se ovo što se dogodilo." rekao je gradonačelnik Miličević. Dodao je kako se u trenutku odluke razmišljalo što je bolje rješenje i da je asfalt "prevagnuo". "Još jednom ističem kako je takvo uređenje ceste u toj ulici samo privremeno i morat će se prionuti kvalitetnijem rješenju." rekao je gradonačelnik Miličević.
Hitovi: 520