USKLADIMO FREKVENCIJE

Uz Dan žena: Policija će cvijećem darivati žene u prometu

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena 8. ožujka, policijski službenici Postaje granične policije Županja provest će preventivnu akciju s ciljem poticanja savjesnog i odgovornog ponašanja, kako u prometu tako i u ostalim segmentima

U provedbi akcije ostvarena je suradnja s lokalnom zajednicom odnosno s Vijećem za prevenciju kriminaliteta Grada Županje kao i s općinom Cerna koji će za  provedbu akcije osigurati cvijeće koje će zajedno s policijskim službenicima dijeliti ženama, sudionicama u cestovnom prometu, koje nisu evidentirane kao počinitelji prometnih prekršaja kao niti bilo kojih drugih prekršaja, kao zahvalu i svojevrsnu nagradu za savjesno i zakonski pozitivno ponašanje.

   Kontrolne točke i vrijeme provedbe akcije su sljedeće :

Županja: 08.03.2020.g.  u vremenu od 10,00 do 11,00 sati, Ulica Veliki kraj

Cerna: 08.03.2020.g u vremenu od 10,00 do 11,00 sati, Jurišićeva ulica, Ulica kralja Tomislava.

 

 

Hitovi: 266