USKLADIMO FREKVENCIJE

Finale Festivala "Osnovnoškolci pjevaju"

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Drugu godinu za redom Hrvatski radio Županja organizator je zanimljivog dječjeg festivala pod nazivom „Osnovnoškolci pjevaju“.Ovaj projekt naše medijske kuće pokazao se kao pun pogodak jer sinoć je dvorana Mladost bila prepuna. U finalnoj večeri izvedena je 21 pjesma i 30 izvođača je prošlo na pozornici. Bilo je veselja, radost, suza ... Naravno i naš Festival je imao natjecateljski karakter tako su prva tri mjesta pripala: : 1. Sara Crljić sa pjesmom “Rolling in the deep”, 2. Elena Kamenski sa pjesmom “Try”, 3. mjesto: Velentina Tvrdojević, pjesma “Malo mi za sriću triba”
Finalna večer protekla je pod budnim okom prosudbene komisije članova TS Slavonski suton:
Mario Gorupić, Darko Banoža i Matej Jemrić. Svi izvođači su nagrađeni prigodnim poklonima, a najboljima su urečene i novčane nagrade.

 

 

Hitovi: 1086