USKLADIMO FREKVENCIJE

NOVI PREDSJEDNIK CTU ZVONIMIR ŠOKČEVIĆ IZ VUKOVARA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

CROATIA TIPLERSKA UDRUGA ( CTU – osnovana je 13. prosinca 2003 godine kao Udruga uzgajivača golubova Engleskih tiplera.
U sustavu CTU djeluje i Športsko tiplerski klub Vrbanja  ) održala je u Tenji Godišnju izbornu Skupštinu kojoj je nazočilo 26 članova. U ime domaćina prisutne članove CTU i goste iz BiH je biranim riječima pozdravio Ivica Jakobović. Gospodin Zvonimir Šokčević, tajnik udruge je podnio izvješće o radu u 2019. i naglasio da je članstvo još uvijek pod dojmom ostavke predsjednika Branimira Rozmana, na sve funkcije koje je obavljao u CTU. Šokčević je istaknuo da treba poštovati Rozmanovu odluku i zahvaliti mu na dosadašnjem radu koji je za proteklih 16 godina i te kako bio uspješan. U osvrtu na rezultate CTU u protekloj sezoni letački gledano bila je zadovoljavajuća.

U seniorskom dijelu rekord Željka Kovačevića od 21,05 sati je rezultat vrijedan poštovanja. Jedan rezultat u seniorskom dijelu preko 19 sati i nekoliko preko 17 sati bilo bi sve. U juniorskom dijelu rezultat  18,05 h i kasnije radi prevelike vrućine su vrlo skromni rezultati. Priznanja su uručena i za prva mjesta koja su pripala: Bošku Šibenik ( ukupni pobjednik i najduži dan), Željku Kovačević ( Hrvatski Kup i međunarodni mladi), Želimiru Knez ( let grada Vukovar), Zdravku Farkaš ( senior) i Peri Tendžera ( junior). Prilikom izbora tijela CTU-a jednoglasno je odlučeno da predsjednik udruge bude gospodin Zvonimir Šokčević iz Vukovara, on je izabran i za likvidatora. Za tajnika je izabran Pero Budim. Nadzorni odbor sačinjavaju Damir Hunjadi, predsjednik i članovi Želimir Knez i Pero Tendžera. U Natjecateljsku komisiju su izabrani Ivica Jakobović, Ivan Kovačević i  Josip Kovač. U predsjedništvo CTU-a su izabrani Zvonimir Šokčević,predsjednik, Pero Budim, tajnik, Damir Hunjadi, Ivica Jakobović, Ivan Kovačević, Mirko Iličić i Ivica Brdarić.
Stjepan Bogutovac
Hitovi: 637