USKLADIMO FREKVENCIJE

Kuna po knjizi za dječju bolnicu Goljak

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Kuna po knjizi za dječju bolnicu Goljak

Na Trgu kralja Tomislava u Županji započeo je humanitarno-prodajni sajam "Kuna po knjizi za dječju bolnicu Goljak". Prema riječima Snježane Sremić, građani Županje dobro su prihvatili ovu humanitarnu akciju."Od svake prodane knjige jedna kuna izdvaja se za specijalnu bolnicu za zaštitu djece s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama, koja skrbi o bolesnoj djeci iz cijele Hrvatske. Akcija se provodi već dvije godine diljem Hrvatske." dodala je Snježana Sremić. Nakladnička kuća Miš d.o.o. iz Zagreba pobrinula se da Županjci sve do subote mogu odabrati brojne naslove, od slikovnica, atlasa, stručne literature do beletristike i drugih izdanja, po iznimno povoljnim cijenama.

Z.Knežević

Hitovi: 3929