USKLADIMO FREKVENCIJE

Obljetnica "Delti"

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Dostojanstveno, mirno, u druženju i razgovoru, obilježili su pripadnici Specijalne jedinice policije  "Delta" Županja 22.obljetnicu od osnutka, te se kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima prisjetili i svojih poginulih, nestalih i umrlih prijatelja i suboraca. „ Kroz Delte je prošlo 350 djelatnika, što pričuvnih, što aktivnih. Obljetnice su uvijek i teški trenutci, no mi imamo obvezu prema obiteljima poginulih, nestalih i umrlih."poručio je predsjednik županjskih "Delti" Đuro Merc. Osim što je vlč. Marko Peulić predvodio molitvu pred spomen obilježjem, naglasivši kako uspomena na pripadnike specijalne policije među nekim ljudima može izblijedjeti, no ne i među njihovim prijateljima i suborcima, brojna su izaslanstva položila vijence i zapalila svijeće.

Z.Knežević

 

 

 

 

 

 

  

  

Hitovi: 3673