USKLADIMO FREKVENCIJE

U Županji bolja situacija s vodostajem Save

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Upućeniji, stručniji, mjerodavniji sigurno bolje i znaju i mogu komentirati, ali i danas je i svima nama jasnije da prestanak kiše, barem za sada, znači i bolju situaciju s vodostajem Save...

Oko podneva razina je bila 817 cm, svako malo netko pođe stepenicama da provjeri raste li, svako malo netko sa šetnice baci pogled i pokuša sam donijeti zaključak...Učiniti se to može i uz ove, podnevne fotografije na kojima se vidi kako su u tijeku i košnja i uređenje nasipa...Sigurno će sutra, 17.svibnja, na godišnjicu katastrofalnih svibanjskih poplava iz 2014. biti obilazaka i ovoga dijela županjske Posavine....Pretpostavljamo, i fotografiranja i izjava, ali eto, još nikakvih službenih poziva i informacijama nema o tome....

 

Hitovi: 261