USKLADIMO FREKVENCIJE

Sajam EU projekta u Županji

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Danas , na Dan Europe u Županji je  upriličen „Sajam EU projekta“.

Na sajmu su izloženi lokalni projekti financirani iz europskih fondova, a primjeri su dobre prakse te motivacija za intenzivnije korištenje EU projekta.

Prema riječima direktorice Lokalne razvojne agencije Vjeverica Ane Cvitković Komesarović u tijeku je realizacija 39 projekata ukupne vrijednosti 48 milijuna kuna. Komesarović izražava svoje zadovoljstvo jer EU projekti imaju upliva u sve sfere života.

Otvorenju Sajma bio je nazočan i gradonačelnik Županje Davor Miličević, izrazivši zadovoljstvo realizacijom Eu projekta, najizdašnija sredstva idu iz Kohezijskog fonda, a prioriteti su povećati plaće i zapošljavanje, vratiti mlade u sredinu iz koje su otišli u potrazi za poslom – zaključio je Miličević.

Izlagači su predstavili svoja iskustva u provedbi EU projekta.Hitovi: 550