USKLADIMO FREKVENCIJE

Natjecanje za najspremnijeg vojnika

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

U tijeku je natjecanje za najspremnijeg pripadnika Hrvatske vojske "Memorijal bojnik Davor Jović – Prvi za Hrvatsku" u vojarni "Josip Jović" u Udbini. 

Od 2012. godine, ovo je osmo natjecanje po redu, a nositelj natjecanja ove godine je  Zapovjedništvo za obuku i doktrinu, ističe narednik Ivica Oršolić. Kvalifikacijsko i glavno natjecanje održat će se 9. i 10. svibnja 2019., a aktivnosti i pripreme u sklopu natjecanja provode se od 3. do 11. svibnja 2019. na prostoru vojarne "Josip Jović" i širem području općine Udbina, doznajemo od voditelja natjecanja časničkog namjesnika Željka Bilića.

Među natjecateljima je i osam žena iz Hrvatske te dvije strane natjecateljice, pripadnice oružanih snaga Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država. 

Hitovi: 454