USKLADIMO FREKVENCIJE

Održana Uskrsna radionica u Gradskoj knjižnici Županja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Društvo za pomoć osobama s invaliditetom „Golubovi“ Županja redovno surađuje s Gradskom knjižnicom , pa se tako , u sklopu trogodišnjeg Programa „Korak u samostalnost“, ponedjeljkom u knjižnici održavaju razne kreativne radionice.
Kako nam se bliži Uskrs, odlučili smo izraditi vrlo maštovite radove. Naši zečići od vune u okviru, šareno obojane pisanice na papiru, te kartonski zečići ukrašeni tjesteninom i kokicama, zaista su predivni, veseli, šareni te razvedre svaki tmurni dan.
Tako nam je bilo i na radionici i druženju u knjižnici – veselo,glasno,šareno, razigrano, kao i svaki puta.
Ovim putem htjeli bi smo se i zahvaliti svim djelatnicama Gradske knjižnice i njihovom ravnatelju bez kojih ovakve radionice i druženja ne bi bile moguće.
Hvala im na njihovom radu, trudu i strpljenju. Hvala im što uveseljavaju i obogaćuju naše male članove.
Anita Blažević Jurković

Hitovi: 442