USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi madraci za mještane Gunje

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Tvrtka Hilding Anders d.o.o. donirala je mještanima Gunje 500 madraca, na kojima će, nada se Kristina Bošnjak, direktor maloprodaje, već ove zime stanovnici ovog poplavljenog mjesta imati mirniji san.

 

„Čim smo saznali za nepogodu koja je pogodila ovaj dio Slavonije odlučili smo se uključiti  i organizirali smo humanitarnu akciju. Uključili smo naše kupce i tijekom mjeseca lipnja imali smo akciju da za svaki kupljeni madrac jedan doniramo za poplavljena područja. Kupci su se lijepo odazvali i na tome im zahvaljujemo.“ rekla je Kristina Bošnjak i dodala kako je u dogovoru s načelnikom Općine Gunja Hrvojem Lucićem odlučeno da se upravo sada madraci doniraju stanovnicima Gunje. Na primljenoj donaciji načelnik Gunje Hrvoje Lucić je zahvalio i rekao: „Od katastrofalnih poplava prošlo je 5 mjeseci. Donirani madraci bit će sljedećeg tjedna podijeljeni za 163 domaćinstva.“

Z.Knežević

Hitovi: 2330