USKLADIMO FREKVENCIJE

9. sjednica Glavnog odbora Hrvatskog Crvenog križa održana u Županji

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

 

Gradsko društvo Crvenog križa Županje bilo je domaćin članovima Glavnog odbora Hrvatskog Crvenog križa koji je održao 9. sjednicu prvi puta u Županji. Radno ugodan dan zaželjela je Terezija Nemetz, predsjednica GDCK Županje, a prigodan program su izveli korisnici dnevnog boravka GDCK. Sa posebnom pozornošću su praćena do u detalje razrađena i opisan izvješća o aktivnostima GDCK od početka poplava do danas: Vinkovci ( podnio ravnatelj Branko Tomić), Županja ( podnijela Marija Dugalić, ravnateljica) i DCK Vukovarsko-srijemske županije Zvonko Domaćinović, ravnatelj DCK VSŽ). „ GDCK VSŽ odradila su posao koji je u određenim trenucima nadilazio normalne ljudske sposobnosti. Često se radilo i poslije ponoći.“ rekao je Domaćinović. Čestitke za učinjeno i ono što čine uputili su Prim. dr Josip Jelić, predsjednik i Robert Markt, izvršni predsjednik HCK za 22 uposlena i 535 volontera koji su pomagali 4.647 evakuiranih lica iz potopljenih mjesta.

Stjepan Bogutovac

Hitovi: 2140