USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/2014-10/delegacija_u_gunji
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/2014-10/delegacija_u_gunji

Svečani prijem u Gunji

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}aktualno/2014-10/delegacija_u_gunji{/gallery}

Na svečanom prijemu povodom blagdana Kurban-bajrama u Islamskom vjerskom centru u Gunji nazočni  su bili čelnici Vukovarsko-srijemske županije predvođeni županom Božom Galićem, načelnici općina  Nijemci, Vrbanja, Drenovci i Gunja, predstavnici Policijske postaje Vrbanja, gunjanski župnik, Marija Dugalić ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Županja i drugi uzvanici. Prijem je priredio glavni imam u Gunji Idriz efendija Bešić.

S.Bogutovac

 

 

S.Bogutovac

Hitovi: 1965