USKLADIMO FREKVENCIJE

Donacija za obitelji s više djece

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Hrvatski klub Olimpijaca i Hrvati iz New Yorka prikupili su financijska i materijalna sredstva u iznosu od 50.000 dolara i 200.000  kuna, koja su odlučili usmjeriti na 30 socijalno ugroženih obitelji s više djece, a koji žive na području Đakovačko-osječke nadbiskupije te im tako pomoći i olakšati situaciju u kojoj se nalaze. Caritas Đakovačko-osječke nadbiskupije stoga je u suradnji sa župnicima poplavljenih župa Gunje, Račinovaca, Rajeva Sela, Posavskih Podgajaca i Strošinaca preporučio obitelji s tog područja kojima je danas u restoranu Sava u Županji donacija i uručena. Uručivanju donacije koju je organizirao proslavljeni košarkaš i olimpijac Toni Kukoč, prisustvovao je u ime nadbiskupa mons. dr. Đure Hranića, vlč. Ivica Rebić, ravnatelj Caritasa, ali i desetak Olimpijaca i vrhunskih sportaša.

 

Z.K.

Hitovi: 2252