USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/2014-09/vatro
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/2014-09/vatro

Vatrogasci hodočastili Skrovitoj Gospi Šumanovačkoj

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}aktualno/2014-09/vatro{/gallery}

Nikad brojnije sudionicima i hodočasnicima, na marijanskom svetištu Skrovite Gospe Šumanovačke u Gunji, održano je 7. vatrogasno zavjetno hodočašće. Hodočašće su organizirali vatrogasne zajednice Drenovci i Vrbanja, DVD Gunja, Bošnjaci, Drenovački dekanat i Župa sv. Jakova apostola Gunja. Misno slavlje predvodio je  kardinal Vinko Puljić, nadbiskup metropolit vrhbosanski, a koncelebrirali su svećenici brčanskog, drenovačkog i velikokopaničkog dekanata, dok je pjevao crkveni zbor Župe Gunja. Hodočasnike, njih oko 2.000, pozdravio je vlč. Ivan Živić, novi župnik u Gunji i upravitelj svetišta Šumanovci .

S.Bogutovac

Hitovi: 1632