USKLADIMO FREKVENCIJE

Bogat i sadržajan program završio spektakularnim koncertom

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

 Projekcijom  filma „U boljem svijetu“ s vukovarskog filmskog festivala u parku Zavičajnog muzeja „Stjepan Gruber“ u subotu uvečer, te natjecanjem u gađanju glinenih golubova, odnosno, KUP-om grada na lovačkoj kući, završeno je obilježavanje 29. kolovoza, Dana grada Županja i blagdana Mučeništva sv. Ivana Krstitelja, zaštitnika župe. Program obilježavanja bio je iznimno bogat i sadržajan, jer između  likovnih izložbi, sportskih susreta, konjogojskih natjecanja i moto susreta, građani su imali što izabrati, razgledati i pogledati.  Županjci, ali i brojni gosti, posebno su bili oduševljeni koncertom zahvale koji je održan uoči Dana grada uz savsku šetnicu i uz nastupe tamburaških i rock sastava. Prema nekim procjenama, koncert zahvale pod nazivom „Veliko srce Županje“ pratilo je više od 2.500 osoba. Koncert zahvale održan je u organizaciji Grada Županja, a pod posebnim pokroviteljstvom tvrtke Coca-cola HBC Hrvatska u okviru projekta „Lijepa naša Sava“. TZ Grada Županja pobrinula se za večernji roštilj, članovi ŠRD „Sava“ za pečenu ribu, a nije nedostajalo ni bezalkoholnih napitaka. Zahvaljujući svima iz organizacije, te naročito Gradu Županja, nebo nad Županjom i rijekom Savom, negdje na polovici koncerta, zasjalo je i vatrometom. Organizatori zahvaljuju svim sudionicima koncerta, od Gradskih mažoretkinja do Tamburaških sastava „Slavonski suton“, „Patria“ i „Kristali“, do rock bandova predvođenih grupom „Opća opasnost“......

Zdenka Knežević

Hitovi: 1930