USKLADIMO FREKVENCIJE

Ministar Kotromanović u Županji

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Operativno-komunikacijski centar Državne uprave za zaštitu i spašavanje u Županji obišli su danas poslije podne ministar obrane Ante Kotromanović i načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga RepublikeHrvatske general zbora Drago Lovrić. U izjavi za medije ministar Kotromanović je istaknuo kako se vidjela organiziranost, red i stega, angažman snaga koje se sada nalaze na ovome području. “Mi smo spremni i za rad poslije, pripremili smo naše ekipe, od pirotehničara do veterinara, za sanaciju terena i želimo pomoći i kasnije.“ naglasio je ministar Kotromanović i dodao kako se razgovaralo i o smanjenju broja pripadnika Oružanih snaga na terenu, no to će ovisiti o potrebama Državne uprave zaštite i spašavanja. Prema riječima načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga RH generala zbora Drage Lovrića, glavnina posla u ovome se trenutku odnosi na izgradnju mosta u Savskoj ulici u Račinovcima.

Z.Knežević

Hitovi: 1616