USKLADIMO FREKVENCIJE

Fit Kids psihološko savjetovanje djece

Kategorija: /
Autor: S.Pavelić

  

Fit Kids psihološko savjetovanje djece naziv je projekta koji pokreću mladi iz Fitnes centra Fit For Fun.Naime, integracijom kineziologije i psihologije osmišljen je novi program koji za cilj ima doprinijeti djetetovom fizičkom i psihičkom razvoju koji će se odvijati kroz vježbe, igru i zabavu. Djeca su sve više otuđena, okrenuti svojim računalima i mobitelima, premalo se druže i često ih to dovodi do nasilničkog ponašanja, te konzumaciji raznih opijata, ističe Sandra Župarić, studentica psihologije i kineziologije, koja je i inicirala pokretanje ovog projekta.

Naglasak će biti stavljen na razvoj antropoloških karakteristika, biotičkih motoričkih znanja, funkcionalnih sposobnosti te kognitivnih sposobnosti.

Probni besplatni treninzi i upisi bit će 14. i 17.ožujka, u 19 sati, u dvorani Fitnes centra Fit For Fan.

 

foto: facebook Fitnes centar Fit For Fun

 

Hitovi: 646