USKLADIMO FREKVENCIJE

Prinzessin Sisi u Županji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Kasno sinoć kruzer Prinzessin Sisi pristao je u Županju, kod savske šetnice. Odmah nakon objave na web stranici radiozupanja.hr, te u eteru Hrvatskog radija Županja, građani Županje prošetali su do savske šetnice, kako bi razgledali kruzer dug oko 110 metara i širok 11,40 metara.
Austrijski turisti s kruzera obilaze Slavoniju i Baranju autobusima, a 30-tak će ih sutra u 10 sati biti  i na Trgu kralja  Tomislava na pečenju ribe, koju organizira Grad Županja u suradnji s ribičima.Za turiste s kruzera sutra će u 17,30 sati, u organizaciji Turističke zajednice grada u dvorištu Muzeja  biti radionica šaranja tikvica i izrade zlatoveza. Kruzer na savskoj šetnici  ostaje do uskrsnog ponedjeljka, ali potom dolazi opet i ostaje 10 do 12 dana.

 

 

 

Hitovi: 955