USKLADIMO FREKVENCIJE

"Za čišću i ljepšu Županju-Savski sajam"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Uređenjem okoliša uz nasip od Sladorane do izletišta Poloji, uz sudjelovanje učenika osnovnih škola, danas, 5. lipnja, od 10 sati, započet će manifestacija "Za čišću i ljepšu Županju-Savski sajam" u organizaciji Turističke zajednice Grada Županja.

Sudionici akcije okoliš će uređivati do podneva, dok je za 16 sati predviđen početak "Savskog sajma" u okviru kojega će se na gradskoj šetnici i u parku Zavičajnog muzeja "Stjepana Grubera" predstaviti brojni izlagači autohtonih proizvoda, te će biti održana i prezentacija tradicijskih proizvoda. Učenici Obrtničko-industrijske škole Županja danas će crtati modne eko kreacije, dok će u okviru "Savskog sajma" u prigodnome programu nastupiti i glumci županjskog GAK-a. U obilježavanju Svjetskog dana zaštite okoliša sudjelovat će i Konjogojska udruga "Stari graničar", Lovačka udruga "Gaj" Županja, Športsko ribolovno društvo "Sava", te Hrvatske šume Šumarija Županja. Koordinatori akcije su Čistoća Županja, Hrvatske šume i Hrvatske vode. Pokrovitelj je Grad Županja, dok potporu "Savskome sajmu" i ove godine pruža Coca cola HBC Hrvatska. Iz Turističke zajednice Grada Županja uputili su poziv svima koji mogu da se pridruže akciji uređenja i čišćenja, a naročito su poručili: dođite poslije podne na Savski sajam!

Hitovi: 569