USKLADIMO FREKVENCIJE

Vatrogasci spasili malu sovu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U redakciju HRŽ-a javila se gđa.Zlata Lukić iz Osijeka, koja je jučer bila gošća na prvopričesničkom slavlju u Županji, a sa svima je željela, putem našeg medija, podijeliti predivno iskustvo koje je, dodaje doživjela.

Naime, u blizini restorana Sava jučer su poslije podne djeca primijetila da je iz gnijezda ispala mala sova. Nakon, kako je naglasila, razmatranja problema i mudrovanja, zaključeno je da pomoći nema bez vatrogasaca. Pozivom na 112 pojačala se, ističe gospođa Lukić, doza nevjerice da će problem biti riješen, no nakon kontakta sa županjskim dobrovoljnim vatrogascima, odnosno, Mladenom Mikićem, dobili su odgovor: dolazimo. "Stigla su tri vatrogasca, Mladen Mikić, Zdenko Dabić i Mato Grgić, mala sovica je vraćena u gnijezdo i oduševljenju svih nije bilo kraja." piše u dopisu koji je upućen iz Osijeka. Gospođa Zlata Lukić želi javno zahvaliti dobrovoljnim vatrogascima koji nisu razmišljali, ističe, kako je nedjeljno poslije podne za odmor uz televizor nego su odmah priskočili i riješili problem. A od predsjednika DVD-a Županja Mladena Mikića saznajemo kako im doista nije bio problem izaći na ovu intervenciju i vratiti sovicu u gnijezdo.....Zahvaljuju gđi. Zlati na javnim pohvalama koje im je uputila....

 

 

Hitovi: 667