USKLADIMO FREKVENCIJE

VIDEO: Veliki mali bubnjar Sebastijan Kapović

Kategorija: /

Počeo je  bubnjati s 8 godina.  Putem interneta gledao je emisiju natjecanja u bubnjanju Drum Battle i počeo ih je oponašati. Prvo je svirao  po stolicama  u kući i drugom namještaju.  Roditelji su primijetili njegovu ljubav prema bubnjanju i kupili su mu prave bubnjeve, no dječje veličine. Sebastijan je svaki dan svirao sat do dva.  Veliki uzor mu je Kameni iz rock skupine Opća opasnost.

U 3. razredu roditelji su shvatili da se Sebastijan ozbiljno bavi sviranjem bubnjeva, te su mu odlučili kupiti prave bubnjeve da bi mogao i dalje razvijati svoje vještine. Bubnjeve stalno nadopunjava  novim elementima.

Do sada je svirao u svojoj  Osnovnoj školi  Mate Lovraka u Županji na priredbama za Dan škole i za Božić. Iznenadio je publiku u dvorani Kristal i izazvao oduševljenje svojim nastupom, a Sebastijana na djelu možete pogledati ovdje.

Kad odraste, volio bi biti poput bubnjara Larsa Urlicha iz Metallice, jer ipak je on najbolji na svijetu.

 

Piše: Monika Rajković

Hitovi: 1428