USKLADIMO FREKVENCIJE

Babogredski mladi pjevali Križni put-Gospin plač

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Mladi iz župe sv. Lovre iz Babine Grede gostovali su u Županji u župi sv.Nikole Tavelića i pjevali Križni put-Gospin plač.Mlade iz babogredske župe u nedjelju uvečer pozdravio je vlč. Marko Peulić, župnik župe sv. Nikole Tavelića zaželjevši im dobrodošlicu u župu Županja II. Župni zbor mladih iz župe sv. Lovre iz Babine Grede animirao je pjevanjem i večernju svetu misu. Vjernici ove županjske župe nisu mogli ostati ravnodušni slušajući Križni put-Gospin plač u izvedbi mladića i djevojaka iz babogredske župe, te su mnogi komentirali kako su bili duboko dirnuti njihovim glasovima. Hrvatski radio Županja u svome će programu na 97,5 megaherca emitirati Križni put-Gospin plač mladih iz Babine Grede u četvrtak, 13. travnja 2017. u 9 sati u emisiji "Aktualne teme".

 

Hitovi: 364