USKLADIMO FREKVENCIJE

Nadbiskup krizmao 46 mladih vjernika

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Nadbiskup đakovačko- osječki mons. Đuro Hranić u subotu 27. travnja, predvodio je misno slavlje, a koncelebrirali su Ivan Živić, gunjanski župnik i bogoslov Luka Ćosić, Domagoj Lacković, tajnik u biskupiji i Damir Ivanović, župnik iz Brčkog (BiH).Nadbiskup je podijelio sakrament potvrde za 46 krizmanika istaknuvši „ Preuzimanje sakramenta potvrde od Gospodina dati će snagu Duha Svetoga da će posijano sjeme u našim krizmanicima rađati plodovima čvrste vjere, nade i ljubavi te ih trajno upravljati stazom života u Kristu“ . Svečani čin je održan u crkvi Svetog Jakova u Gunji koja je bila ispunjena kumovima krizmanika, roditeljima prijateljima i vjernicima.Potvrde su primili krizmanici iz župa Gunja, filijale Đurići i župe Gradište.
Tekst i slika Stjepan Bogutovac

Hitovi: 624