USKLADIMO FREKVENCIJE

Susret osoba s invaliditetom županjske regije

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Povjerenstvo za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Đakovačko-osječke nadbiskupije, animatori i predstavnici udruga osoba s invaliditetom županjske regije, organiziraju susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji u nedjelju 19. studenoga 2017. u Župi Sv. Mihaela, arkanđela u Drenovcima. Na susret pozivaju sve osobe s invaliditetom županjske regije, sve udruge i institucije koje skrbe o osobama s invaliditetom, suradnike i njihove prijatelje. Želja je ostvariti bolju međusobnu povezanost udruga i institucija, osvijestiti dostojanstvo svake ljudske osobe i povećati osjetljivost društva za problematiku i poteškoće osoba s invaliditetom.

Okupljanje je u 10 sati, a zajedničko misno slavlje u 11 sati, nakon kojega slijedi prigodni duhovno-kulturni program.

 foto:Zdenka Knežević

Hitovi: 161