USKLADIMO FREKVENCIJE

Urušen dio stropa u Hrvatskom radiju Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U zgradi u Velikom kraju 66, u kojoj je smješten Hrvatski radio Županja, danas se urušio dio stropa, i to u uredu direktorice Mire Živković.Srećom, gđa. Mira je u tome trenutku bila udaljena od radnoga stola, iznad kojega se urušio dio tavana i zasuo cijeli ured građevinskim materijalom. Na stropu je ostala velika rupa, a djelatnici HRŽ-a, iznenađeni i uplašeni, trenutak-dva nisu mogli doći k sebi gledajući što se dogodilo...

Čim smo se pribrali, započelo je raščišćavanje ruševina, a telefoni u režiji i redakciji HRŽ-a nisu prestali zvoniti, jer su brojni naši slušatelji htjeli dobiti informaciju jesmo li dobro... Hvala svima na potpori... Hvala i Branku Stojčiću, direktoru "Stanobiroa" d.o.o. Županja koji je odmah priskočio u pomoć...

 

Hitovi: 1301