USKLADIMO FREKVENCIJE

Policijsko izvješće:provala u trgovine poljoprivrednom opremom i alatom , kuću i benzinsku postaju

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 Nepoznati počinitelj provalio je u trgovinu poljoprivrednom opremom u Županji, u ulici Matije Gupca u noći 4./5.veljače. Otuđen je novčani polog u iznosu više stotina kuna.

 

Iz obiteljske kuće 52-godišnjaka u Gunji, u Graničarskoj ulici, otuđen je nakit i novac. Provala se dogodila jučer, 5. veljače u večernjim satima. Ukupna materijalna šteta iznosi nekoliko tisuća kuna, izvijestili su iz Policijske uprave Vukovarsko-srijemske.

Između 1. i 3.veljače nepoznati počinitelj provalio je u trgovinu alatom u Dugoj ulici u Vinkovcima te otuđio više komada električnog alata. Vlasnici, 61-godišnjakinji iz Vinkovaca, pričinjena je materijalna šteta od više tisuća kuna.

Veća količina cigareta otuđena je iz benzinske postaje u Ivankovu, u ulici Gorjani. Provala se dogodila tijekom noći 2./3. veljače. Materijalna šteta iznosi više tisuća kuna, stoji u priopćenju PU Vukovarsko-srijemske.

 

 

 

 

 

Hitovi: 433