USKLADIMO FREKVENCIJE

Na graničnom prijelazu Županja nema gužvi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U tijeku su radovi na rekonstrukciji i modernizaciji prijelaza, što inače usporava promet. Najveće su gužve četvrtkom , kada  je tržni dan u 0rašju, te subotom i nedjeljom. Vikend  se koristi  za povoljniju kupovinu u susjednoj BiH, najčešće se ide zbog goriva, cigareta, kave , i ostalih potrepština koje se mogu naći po povoljnim cijenama. U prosjeku se tim danima na prijelazu čeka od 30 minuta do sat vremena, no danas je situacija drugačija, doznali smo  na prijelazu. Promet je slabiji nego inače , a razlog je vjerojatno u lošem  vremenu i činjenici da je siječanj mjesec,  kada se nakon blagdanske rastrošnosti u prosincu ,manje kupuje.

                                                                             

Hitovi: 499