USKLADIMO FREKVENCIJE

Poziv za prijave sudionika na 50. Priredbu „MLADOST I LJEPOTA SLAVONIJE“

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

Jubilarna 50. Priredba „Mladost i ljepota Slavonije“ održava se pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović, a uz potporu Općine Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemske županije i Ministarstva kulture Republike Hrvatske. Kao i 1968. godine kada je održana prva Priredba – izbor ljepotice, tako i 50 godina kasnije priredbu organizira KUD „Šokadija“ Stari Mikanovci. Priredba je natjecateljskog karaktera, a prijave sudionika su u tijeku do 20.01.2017. godine. Iz KUD-a ''Šokadija'' pozivaju zainteresirane djevojke, snaše i momke iz Vukovarsko-srijemske, Osječko-baranjske, Brodsko-posavske, Virovitičko-podravske, Požeško-slavonske i Sisačko-moslavačke županije da prijave izvrše pozivom na broj 098/969 3546 ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Osnovni uvjeti za sudionike:

1. Sudionici trebaju nositi slavonsko-srijemski šokački tip nošnje

2. Godine starosti sudionika:

Djevojke od 15 do 30 godina

Momci od 17 do 30 godina Snaše od 18 do 35 godina

3. Sudionici trebaju biti u stvarnom životu u statusu za koji su se prijavili

 

 

Marija Pastuović

Hitovi: 403