USKLADIMO FREKVENCIJE

Učenici OŠ ''Ivana Kozarca'' posjetili gradsku upravu

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

Učenici četvrtog razreda Osnovne škole "Ivana Kozarca" posjetili su danas gradsku upravu, gdje ih je u velikoj gradskoj vijećnici dočekao gradonačelnik Županje Davor Miličević.

Za susret s gradonačelnikom osnovci su se izvrsno pripremili, te su tijekom razgovora postavili niz zanimljivih i aktualnih pitanja. Zanimalo ih je zašto u Županji nema bazena i kada će biti izgrađen, zašto se ljudi iseljavaju, kada će biti izgrađena pješačka staza u Ulici Mladena Pozajića, te hoće li se postaviti "ležeći policajci" na cesti u Ulici Ante Starčevića...

Uz puno ozbiljnih pitanja, te pokoju šalu, ovaj osnovnoškolski "aktualac" u gradskoj vijećnici završio je druženjem u maloj gradskoj vijećnici i obećanjem većine osnovaca da će se kandidirati za gradonačelnika i gradonačelnicu.

 

 

Zdenka Knežević

 

Hitovi: 323