USKLADIMO FREKVENCIJE

Solidarnost na djelu : Ne dvoji, za drugog izdvoji!

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Ove godine Hrvatski Crveni križ zajedno sa svojim društvima provodi jubilarnu 45. sabirnu akciju" Solidarnost na djelu 2017."

Riječ je o tradicionalnoj akciji u sklopu koje se prikupljaju financijska i materijalna sredstva koja su namijenjena za najsiromašnije građane Hrvatske.
Pod sloganom „Ne dvoji, za drugoga izdvoji“, ova najveća akcija Hrvatskoga Crvenog križa će se provoditi od četvrtka,  12. listopada diljem Hrvatske. Kao zajednička akcija svih društava Crvenog križa na području županjske Posavine akcija će početi u  Županji, 12. listopada u poslijepodnevnim satima, a potom i u drugim mjestima, i trajat će do 15. studenog.

Sredstva koja se ovim putem prikupe bit će namijenjena odmoru i oporavku djece iz obitelji u stanju socijalne zaštite iz Županje, Babine Grede, Bošnjaka, Cerne, Gradišta, Drenovaca, Gunje Štitara i Vrbanje.

 

Hitovi: 290