USKLADIMO FREKVENCIJE

U Županji obilježen Dan ružičaste vrpce

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Na Trgu kralja Tomislava u Županji  protekle subote  od 10 do  12 sati Gradsko društvo Crvenog križa Županja i Dom zdravlja Županja obilježili  su Dan ružičaste  vrpce , posvećen prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke. Tom prigodom  educirali su građane putem letaka o samopregledu o ovoj teškoj bolesti  , dijelili   ružičaste  vrpce koje su izradili korisnici Cjelodnevnog boravka za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjem i  na taj način prikupljali  priloge  za kupovinu uređaja za intraoperativno zračenje oboljelih od karcinoma dojke.

Na akciji je prikupljeno 2.007 kuna. Prikupljena sredstva će biti uplaćena na ZRC EUROPA DONNA HRVATSKA.

HVALA svima koji su podržali akciju!

   

Hitovi: 327