USKLADIMO FREKVENCIJE

Granični prijelaz Županja:Normalizacija prometa po završetku radova?

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Na graničnom prijelazu Županja ovih dana uobičajena slika su gužve , kolone i čekanje na prelazak granice. Potrebno se "naoružati" strpljenjem , jer u koloni se zna čekati i više od sat vremena. Naime, povremeno se vozi  usporeno u oba smjera,a zbog mogućih dužih čekanja vozače se moli za strpljenje i razumijevanje.  Na snazi je sustavna, pojačana kontrola putnika, što sigurno doprinosi ovoj situaciji. No budući da na prijelazima Gunja -Brčko i na Bajakovu nema takvih gužvi , veći je problem u radovima na prijelazu, koji su još uvijek u tijeku. Naime, po riječima Domagoja Džigumovića, glasnogovornika PU Vukovarsko-srijemske po završetku radove, što se očekuje krajem ovoga ili početkom sljedećeg mjeseca i stanje bi se trebalo normalizirati. I dalje se mogu očekivati veće gužve vikendom, te četvrtkom kada je tržni dan , te se u susjednu BiH odlazi u šoping, kako je , uostalom, bilo i ranije. No, isto tako , veću protočnost i normalizaciju prometa na prijelazu.

Hitovi: 869