USKLADIMO FREKVENCIJE

Mjesta nadzora predložili građani

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jutros u 6 sati započela je akcija prometne policije usmjerena na nadziranje brzine kretanja vozila, na lokacijama koje su prvenstveno predložili građani, kao i na lokacijama na kojima je inače zabilježen povećan broj prometnih nesreća.

Akcija će se provoditi 24 sata odnosno od 6 sati 19. travnja do 6 sati 20. travnja.

 

Neke od lokacija na kojima će se nalaziti prometne ophodnje su primjerice Šokačka i ulica Ruđera Boškovića u Vinkovcima; Strossmayerova, Savska i ulica Ljudevita Gaja u Bošnjacima; Vinkovačka ulica, ulica Braće Radića i Strossmayerova ulica u Županji; Kolodvorska ulica, Braće Radića i ulica Velika Cerna u Cerni.

Također, u sklopu ove 24-satne akcije nadzora brzine kretanja vozila, prometne ophodnje nalazite će se i na prometnicama izvan naseljenih mjesta kao što su cesta Vinkovci-Županja i Vinkovci-Rokovci.

Iz policije građanima skreću pozornost  da će, uz uobičajeni intenzitetet nadzora brzine kretanja vozila, pojačani nadzor prometa uslijediti i narednih nekoliko dana.

 

Hitovi: 928