USKLADIMO FREKVENCIJE

Moto klub CVELF na USKRS dijeli šarena jaja

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – Moto klub CVELF Gunja kao i ranijih godina za blagdan USKRSA dijelit će djeci, u nedjelju na USKRS šarena, bojana jaja ili pisanice. Božo Didović, predstavnik kluba nam je rekao: „Već godinama obradujemo djecu Gunje za Uskrs kada im dijelimo šarena jaja, a znali smo im dovesti i žive zečeve, a na Božić darivamo ih paketićima.

Za Uskrs 16. travnja poslije misnog slavlja u crkvi Svetoga Jakova apostola ispred crkve biti će prigodan čin podjele jaja mališanima. Ovo će biti prigoda da velečasni Ivan Živić, župnik u Gunji i Đurićima na našu zamolbu blagoslovi motoriste i motore. Podjelu poklona djeci realizirati ćemo sa našim stalnim donatorima Tunjom Pejkovićem i Stevom Šeatovićem koji nam to omogućuju godinama. Svi želimo da na prigodan način obilježimo Uskrs i darujemo radost djeci.“ U Mato klubu CVELF Gunja, sa svojih 37 članova na čelu sa Upravnim odborom od 12 motociklista  tijekom sezone organizira i sudjeluje na smotrama naše županije i susjednih država i tako realizira Plan rada.  

Hitovi: 906