USKLADIMO FREKVENCIJE

Potpisan ugovor s Ministarstvom regionalnog razvoja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja je potpisao ugovor s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova Europske unije o sufinanciranju projekata po Programu podrške regionalnom razvoju, a u cilju ostvarenja ujednačenog regionalnog razvoja.Potporama ministarstava za različite projekte na području Grada Županja  zadovoljan je i gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević koji je gostujući u programu Hrvatskog radija Županja istaknuo da je za relativno kratko vrijeme ove Vlade Grad Županja dobio potporu iz nekoliko izvora. "Od Ministarstva kulture dobili smo milijun kuna za kino, odnosno, 1.450.00 kuna za kulturu. Imali smo sreću da nama sredstva koja su dosta velika nisu puno rezali, tako da smo od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU dobili 800.000 kuna za izgradnju mrtvačnice, te 100.000 kuna za prilaznu cestu, odnosno, uređenje prilaza Dječjem vrtiću "Maslačak". Nadalje, od  Ministarstva prostornog uređenja dobili smo 100.000 kuna za uređenje staza u Ulici braće Radića i Kratkoj ulici." istaknuo je Miličević. Dodao je da je, gledajući dodjeljena sredstva, Grad Županja u samome vrhu. "Kao gradonačelnik samo zadovoljan jer i ovo je potvrda da smo dobro pripremili projekte. Bez projekata ne bi bilo ni sredstava. "istaknuo je gradonačelnik Davor Miličević.




Z.Knežević

Hitovi: 829