USKLADIMO FREKVENCIJE

Vratimo zajedno Vedranu osmijeh na lice

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U većini županjskih kafića i trgovina mogle su se do petka,7.travnja,  pronaći kutije u koje je bilo  moguće ubaciti donacije, koje će našem sugrađaninu Vedranu Vručini i njegovoj obitelji olakšati teško razdoblje nastalo zbog Vedranove bolesti.A danas, na Cvjetnu nedjelju, ispred crkve sv. Nikole Tavelića, organizirana je nakon svetih misa prodaja  kolača, te šalica koje izrađuje mlada Županjka Ivana Kosić. Vjernici su se  i kupovinom knjiga Županjca Slavena Kusture mogli uključiti u ovu donatorsku akciju, Sva prikupljena sredstva bit će predana obitelji Vedrana Vručine.

"Pokažimo još jednom da smo složni kada je to najpotrebnije, pokažite snagu srca i pomozite našem sugrađaninu Vedranu, da zajedno pobijedimo bolest i vratimo mu osmijeh na lice!" poruka je koju mjesecima svima nama upućuju Vedranovi prijatelji, a koju Hrvatski radio Županja putem svoga programa na 97,5 megaherca, putem  web stranice radiozupanja.hr i fejsbuk stranice također prenosi....

Hitovi: 1788