USKLADIMO FREKVENCIJE

Proljetno-uskrsni ukrasi Cjelodnevnog boravka

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Tradicionalno, u prigodi blagdana Uskrsa, korisnici Cjelodnevnog boravka za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjem Gradskog društva Crvenog križa Županja na štandu su u blizini gradske tržnice ponudili građanima brojne proizvode, nastale na njihovim radionicama. "Izradili smo proljetne i uskrsne ukrase koje smo pripremali mjesecima i evo, tjedan dana prije Uskrsa, ponudili smo ih našim sugrađanima." rekla nam je Ivana Mišković, likovno-glazbeni terapeut i dodala da su korisnici Cjelodnevnog boravka Gradskog društva Crvenog križa Županja uvijek zadovoljni i sretni što građani prepoznaju njihov trud i rad. Korisnici Cjelodnevnog boravka svima koji su razgledali njihov štand zahvalu su danas uputili i maslinovim grančicama...

 

 

Hitovi: 965