USKLADIMO FREKVENCIJE

Humanitarna akcija "Omiljeni cvijet Ane Rukavina"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Omiljeni cvijet Ane Rukavine, akcija je koja se održava danas u svim gradovima Hrvatske, pa tako i u Županji, na Trgu kralja Tomislava "Pridružili smo se ovoj humanitarnoj akciji Zaklade Ana Rukavina sedmu godinu za redom. Dakle, od prvog dana smo ovdje." istaknula je Manda Kopić, predsjednica Socijaldemokratskog Foruma žena SDP-a Županja i dodala kako su u akciju uključeni i mladi i oni nešto stariji. Kupovinom tulipana, omiljenog cvijeta Ane Rukavina, građani Županje danas su pomogli rad Zaklade Ana Rukavina, ali i na štandu Foruma žena SDP-a Županja dobili informacije o radu Zaklade i mogućnostima darivanja koštane srži. "Rad Zaklade se može pomoći na više načina, a nadam se kako smo i danas ovom akcijom pomogli." dodala je Manda Kopić, predsjednica Socijaldemokratskog Foruma žena  SDP-a Županja. Potporu akciji "Omiljeni cvijet Ane Rukavine" danas  su dali i predsjednik županjskog SDP-a Željko Džoić i brojni drugi članovi ove stranke.

Hitovi: 875