USKLADIMO FREKVENCIJE

Humanitarna akcija "Omiljeni cvijet Ane Rukavine"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Ovogodišnja humanitarna akcija Socijaldemokratskog foruma žena SDP-a Županja „Omiljeni cvijet Ane Rukavine” organizirat će se u subotu , 08. travnja  2017. godine na glavnom gradskom trgu( Trg kralja Tomislava)  od 9 sati do 12 sati uz suradnju i podršku Zaklade Ana Rukavina.

Prikupljat ćemo novčana sredstva prodajom tulipana, te cjelokupni  prikupljeni iznos uplatit će se u Registar dobrotvornih darivatelja krvotvornih matičnih stanica ZakladeAna Rukavina“,kažu u Forumu žena SDP-a Županja i dodaju da je cilj  osvijestiti građane kako mogu pomoći oboljelima od leukemije, te će tom prigodom dijeliti i „INFO LETKE“ u kojima se može saznati sve o mogućnostima, načinu i metodama darivanja koštane srži i upisu u registar dobrovoljnih darivatelja.

Pozivaju  sve građanke i građene da se u subotu odazovu  i daju svoj doprinos ovoj humanoj akciji ,kako bi zajedno doprinijeli liječenju ove teške bolesti.Hitovi: 508