USKLADIMO FREKVENCIJE

Još malo o psima

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Nakon intervencije Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Grada Županja, u blizini stanice za Tehnički pregled u Vinkovačkoj ulici, zbrinut je pas koji je pred 11 sati izazvao strah i uznemirenje kod građana. Tvrtka TiP TiP je obavila zbrinjavanje i odmah objavila na svojoj Internet stranici podatke o psu. "Pokušali se odmah doći i do podataka o psu provjerom je li čipiran, no nije se uspjelo. Prema onome što se moglo čuti od građana, pas je i dan ranije viđen na području našega grada, ali dosta daleko od Vinkovačke ulice. Zanimljivo je da se ovaj pas mogao vidjeti i u Babinoj Gredi prije par dana, točnije, 25. ožujka, kada je u tome mjestu bio tradicionalni sajam. Kako je u ovih nekoliko dana stigao do Županje, ostaje otvoreno pitanje." istaknuli su u Upravnom odjelu za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove. Vinkovačka tvrtka TiP TiP objavila je kako je pas  star oko 2 godine, visina do grebena 60 cm. "Prekrasan sam,velik i stasit mladić, očito vlasniku postao prevelik ,a djeci više nisam zabavan, pa su me prepustili samome sebi. Djelatnici VHS-a preuzeli su brigu o meni,a želim vjerovati da negdje ipak postoji i moje mjesto pod sunce." poruka je koja stoji uz fotografiju ovoga psa.

Hitovi: 604