USKLADIMO FREKVENCIJE

Prijave za javne radove

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, radi poticanja društveno korisnog rada i ublažavanja socijalnih posljedica nezaposlenosti, nastavlja s Programom javnih radova u Gradu.

Na provedbi  Programa za prijem u radni odnos na određeno vrijeme provedbom mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Javni radovi-radnik/ca u održavanju, koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Oglasnoj ploči Grada Županja, Grad ima namjeru zaposliti 35 radnika/ca na šest mjeseci, priopćili su iz gradske uprave i pozvali sve zainteresirane za rad u javnim radovima da se prijave u Gradsku službu Grada Županja, J.J.Strossmayera 1, soba broj 12, zaključno do 14 sati 7. travnja 2017. godine.

 

Hitovi: 705