USKLADIMO FREKVENCIJE

Damir Dekanić preuzeo dužnost voditelja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 Kako se očekivalo u Upravi šuma Podružnici Vinkovci došlo je do smjene na vrhu, pa je tako umjesto Zlatka Cegledija iz Županje imenovan novi voditelj Damir Dekanić, dipl. ing. šumarstva iz Rokovaca, koji je ovu dužnost preuzeo prije nekoliko dana . Zlatko Cegledi prebačen je na mjesto stručnog suradnika za ekologiju i prostorno planiranje u direkciji Hrvatskih šuma, dislociran u Vinkovcima. Vinkovačka podružnica Hrvatskih šuma gospodari golemim šumskim bogatstvom na krajnjem istoku Hrvatske, od Gunje i Strošinaca pa sve do Iloka, i sastoji se od čak 12 šumarija. Novi upravitelj Dekanić je, inače, bio zaposlen kao revirnik u Šumariji Cerna, a volonterski obnaša dužnost načelnika općine Andrijaševci. Zlatko Cegledi na mjestu upravitelja Uprave šuma Podružnice Vinkovci bio je gotovo pet godina. 

Hitovi: 1385