USKLADIMO FREKVENCIJE

Gunja: 130 karanfila umirovljenicama za Dan žena

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Udruga umirovljenika općine Gunja već 12 godina organizira prigodnu zabavu za umirovljenike u povodu Dana žena. „Pozvali smo svih 288 članova naše udruge umirovljenice posebno njih 130 i umirovljenike muškarce na zabavnu večer u školsku sportsku dvoranu u Gunji. Izostale su samo one koje zbog bolesti  nisu mogle nazočiti, no njima smo poslali ili ćemo osobno predati karanfil.“ rekao je Tonko Prskalo, predsjednik udruge. Članovima su prikazani snimci o aktivnostima udruge od izleta, posjeta toplicama i znamenitim vjerskim i kulturnim objektima. Ivo Butković, umirovljenik slikar amater je priredio izložbu 17 slika koja je privukla zapaženu pozornost. Tijekom više satne lijepo osmišljene zabave uz svirku Trija „ MAŽIMA“ Gunja, ples i kolo i delicije uz svježe pecivo, piće i besplatnu tombolu, brzo je prošla večer. Dvoranu su u utorak na večer ( 7. ožujka) s karanfilom u ruci zadovoljno napustili članovi umirovljeničke udruge Gunja.

Hitovi: 589