USKLADIMO FREKVENCIJE

Goldy kava zahvalila svojim sugrađanima

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Danas se Anto Ivanović, zajedno sa suprugom Nadom, pozdravio s Goldy kavom i priredio svojim poštovanim sugrađanima domjenak, te krenuo u umirovljeničke vode...."Svim svojim kupcima željeli smo zahvaliti na dugogodišnjoj vjernosti, svojim poslovnim suradnicima smo htjeli barem skromnim domjenkom zahvaliti na suradnji....Hvala i Hrvatskom radiju Županja...", vrlo emotivno rekla je danas gđa. Nada Ivanović i prisjetila se kako su prije 27 godina u, kako je rekla, "glavnoj ulici Županje", kod gospodina Štekla, otvorili prostor pržionice kave.

Prisjetili smo se zajedno, u razgovoru za program HRŽ-a, predivnog mirisa netom ispržene kave koja je mamila godinama..."Donijeli smo odluku o zatvaranju pržionice i ne treba se previše osvrtati unazad. Hvala svima...."poručila je gđa. Nada, dok je gospodin Anto, odgovarajući na novinarsko pitanje, što će raditi u mirovini kratko rekao: bavit ću se unucima....A unuci su svome didi glasno i jasno poručili da treba ići na more, da se odmori.....Želimo im ugodne i zdrave umirovljeničke dane, uz zahvalu na dugogodišnjoj suradnji i slušanju Hrvatskog radija Županja, koji je, uz predivan miris Goldy kave, bio neizostavan dio njihova poslovnog objekta na tržnici.....

Hitovi: 2667