USKLADIMO FREKVENCIJE

Danas podjela paketa u socijalnom dućanu

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U socijalnom dućanu u Gunji, koji je otvoren 13. prosinca prošle godine danas je počela redovita podjela humanitarne pomoći.

 " Socijalni dućan će biti otvoren svakog utorka, a korisnici će dolaziti po pomoć prema utvrđenom rasporedu. Od otvorenja uglavnom smo dijelili voće, a danas će prvih 50 obitelji moći podići pakete s osnovnim prehrambenim i higijenskim potrepštinama. Donaciju su prikupili volonteri Hrvatskog Crvenog križa u Zagrebu, u trgovačkim centrima "Kauflanda. Prikupljeno je 950 kilograma hrane" - kaže Marija Dugalić, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Županja.

             "Na popisu imamo 202 obitelji koje primaju zajamčenu minimalnu naknadu sa ukupno 425 članova ,i koje će prema prilivu donacija dobivati pakete pomoći. Znači, podjela humanitarne pomoći ovisit će o tome kako se budu punile police u dućanu, odnosno o prikupljenim donacijama", kaže Marija Dugalić.

Hitovi: 1306