USKLADIMO FREKVENCIJE

Doček Nove godine protekao mirno

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 Doček nove godine u Vukovarsko-srijemskoj županiji protekao je mirno i bez narušavanja javnog reda i mira, potvrđeno je iz vukovarsko-srijemske policije čiji djelatnici u novogodišnjoj noći nisu imali previše posla.

Njih, ali i pripadnike ostalih službi koje imaju 24-satno dežurstvo, u novogodišnjoj noći obišao je vukovarsko-srijemski župan Božo Galić koji je dobar dio prvoga dana nove 2017. godine proveo obilazeći OKC Policijske uprave vukovarsko-srijemske, vinkovačku i vukovarsku bolnicu, Zavod za hitnu medicinu Vukovarsko-srijemske županije te Javnu vatrogasnu postrojbu Vukovar i županijsko vatrogasno zapovjedništvo Vukovarsko-srijemske županije u Vinkovcima.

 Prva beba u Vukovarsko-srijemskoj županiji rođena je u vukovarskoj bolnici gdje je u 2,30 sati rođena djevojčica Nika Palac.

Prvi dan nove godine bio je radni za djelatnike "Čistoće" Županja , koji su nakon novogodišnje noći i dočeka na otvorenom uredili i očistili Trg.

 

Hitovi: 1183